Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Yandelus #126847 üzenetére

    szívesen

    jeni
    annál a gpu-nál sokat nem segít, de az az asrock nem a legmegbízhatóbb kártyák egyike, mondjuk úgy ( :
    ha 8gb akkor 580, zafír pulse 65e-ért van náluk és játék is jár hozzá, csak ugye pár ezerrel többért már ott van a 1660, ami 590-nél is erősebb jellemzően, és outofthebox' sokkal kevesebbet eszik
    én ezekből választanék ha amd és viszonylag olcsó kártya,jó hűtéssel:
    zafr pulse 570 4gb itx 43e - játék+gp - beugró kártya, kis házba is befér, meglepően jó és halk a hűtése egy ventis létére -
    zafír pulse 580 8gb 65e - játék+gp - zafírnál ez a csúcs kártya, brutál hűtése van és gyárilag durván oc-zett -
    mindkét kártyára igaz, h elég strapák, nem sok hibásodik meg, és mindkettő félpasszív, ha nincs/kevés a terhelés teljesen némák, nem megy a venti - az én 570-em teljesen cicergés mentes is, de ez másik példánynál lehet máshogy van -
    a köztes átmeneteknek sztem nem sok értelme van
    illetve 1050ti/1650 akiknek kimondottan fontos az alacsony fogyasztás, de azokból csak tápcsati nélküli, a táposak sokszor felmennek 100w-ra is, ahhoz képest meg az 570 jóval erősebb és alulfeszelve 100-130w-ból megáll gpu-tól függően

    szerk:
    de off end most már tényleg részemről ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák