Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz _Atesz #126702 üzenetére

    direkt mondtam, h nem stat
    ugyanakkor több száz ses-nél néhánnyal fordult elő, míg bitfenixből néhányból néhánynál - valószínűleg a minőségellenőrzés nincs olyan szinten, valahol spórolni kell, olyan nincs, h árban alávágnak a konkurenciának és az nem mutatkozik meg valahol -

    csicso82
    konnektoros mérésről beszéltem nyilván, és ebben nem volt még játék
    a "kis étvágyú" relatív, azt h mit ért intel és amd a tdp alatt pontosan nem tudni, azt viszont igen, h a mai cpu-ik általában energiafelvétel kapcsán köszönyőviszonyban sincsenek a tdp értékével - persze, 65w, 2-3 mag loadon a 6-ból (((( : -
    épp ma néztem anandtech v vmelyik nagyobb oldal intel és amd méréseit, hát nagyon nem ee kategória egyik sem, ha komolyan igénybe van véve
    úgy számolok h kb középterhelésen legyen a fogyasztás loadon, nálam idle kb nem is lesz, max telepítéskor, netre meg ilyesmikre nem használom az asztalit, hang miatt sem akarom kicentizni a tápot, 70-80% load persze még simán beleférhet akár hosszabb távon is, de nyilván hangosabban is dolgozik úgy a táp
    következő esetleges bővítéskor sem fog semmi többet enni, max ugyanakkora fogyasztáshoz nagyobb teljesítmény társul, szóval most olyat csinálok amit soha nem, több kis olcsó fsp árát rászánom egy komolyabb tápra ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák