Új hozzászólás Aktív témák

  • _Atesz

    addikt

    válasz Abrion #109008 üzenetére

    A Chieftec belsőket vásárol OEM gyártóktól (mint a CWT). Szokták nevezni az ilyen cégeket átcímkézőnek is.
    Chieftec és Chieftec közt is nagy különbség tud lenni. Nekem is volt CTG-500-80P tápom (Sirtec belső), kifejezetten meg voltam elégedve vele, ajánlott is volt sokáig itt a fórumon. A Chieftec Smart szériának is volt ajánlott típusa, a sima A-ra végződő, azt még Delta belsővel szerelték.
    Amit írtál GPS-650A8, már sajnos egy gyengébb CWT belet kapott, nem ördögtől való, de nem is fér bele az ajánlott kategóriába.
    Csak józan ésszel végiggondolva sem jöhet ki egy minőségi 650W-os táp 14-15k-ból.
    Jelenleg is van ajánlott Chieftec széria, a Force CPS, tulajdonképpen a CTG sorozat utódja, Sirtec belsővel.

    Egyébként az EVGA sem gyárt saját belsőt, amit ajánlottam, a B3 széria pl. egy egész korrekt Super Flower belsőre épül.
    Ami pedig a védelmeket illeti, sokszor csak kamu, amit ráírnak egy olcsóbb táp adatlapjára, teszteknél ki szokott bukni, hogy bizony egy részük nem úgy- vagy egyáltalán nem működik.


    sztcs

    Szerintem jót néztél ki, ha még jut pici rá, van még egy fokkal jobb is:

    Seasonic G-360: fix kábeles, 80+ Gold, halk, 5 év garancia.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák