Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gozarak

    csendes tag

    Sziasztok,
    Nem igazán vagyok jártas a fórumon, annyit viszont tudok, hogy itt olyan választ fogok kapni ami mérvadó.
    Telefonvásárlás előtt vagyunk (elsődleges célja munkahelyi telefon lenne irodai körülmények között de sokat leszek úton ergó a por elkerülhetetlen).
    Az e-mailek, naptár stb. kezelése miatt okostelefonról lehet csak szó, továbbá a GPS is fontos (gyorsan kell, hogy fogja a jelet stb.)
    Mivel sokat fogok telefonálni nem utolsó szempont, hogy a rendszer stabil legyen, ne akadjon be ha hívást akarok fogadni, illetve az akkumlátor is jól bírja.
    Árban első sorban 60-80e Ft közötti telefonok érdekelnének
    illetve második körben 80-100e Ft értékű telefon is szóba jöhet ha annyival jobb mint az olcsóbb társai.
    Ha vagytok olyan elszántak akkor 100e-130e Ft közötti telefon is érdekelne szimplán érdeklődés szintjén.
    Ha mindegyik árkategóriából kitudtok emelni 1 maximum 2-3 telefont egy minimális rövid, meggyőző leírással az tökéletesen elég.
    Megjegyezném, hogy magáncélra is használnám így nem lenne hátrány ha jó kijelzővel erős és erős processzorral rendelkezne.
    Még egy utolsó paraméter, hogy az 5" alatti telefonokat sokkal jobban szeretem de hajlandó vagyok meghajlani az 5,5" előtt is ha meggyőző a tudása.
    (Én a Samsung Galaxy S5 minire gondoltam személy szerint de biztos van sokkal jobb is ebben az árkategóriában)
    A telefon a Té-mobájlnál lenne vásárolva. (ez sajnos kikötés)
    Köszönöm előre is !

Új hozzászólás Aktív témák