Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDr.

    csendes tag

    Sziasztok!
    Először is szeretnék bemutatkozni : ...

    Ez után a hosszú bemutatkozás után rá is térnék a lényegre.Sok-sok éve már , hogy Iphone-t használok.
    Volt 3g , 3gs , 4 és most a 4s(es) volt a legutóbbi amit használtam.Az 5-ös szériát kihagytam , mivel a családban van kettő is és láttam , hogy igazából nem sokkal (lényegében semmivel) tud többet , mint az én 4s-em. Úgy döntöttem tehát kivárom az 5s-t hátha majd az hoz valami újat , amire tényleg azt lehet mondani , EZ IGEN APÁM. Úgy érzem nem így lett. Kijött az ios7 ,ami elvileg nagyon jó dolog , de már egy kicsit unalmas számomra, mert szerény véleményem szerint nem sok minden történt.Ezért is döntötttem úgy , hogy ideje lenne váltani.Arra lennék kíváncsi , hogy szerintetek Iphone után jó döntés e beruházni egy LG G2-be avagy egy Samsung S4-be. Abszolút nem értek az androidos telefonokoz MÉG ÉLETEMBEN NEM FOGTAM A KEZEMBEN SEM!!!!! ezért is érdekelne,hogy mit tudnátok ajánlani ,ami nyújt olyan komfort érzést mint az iphone.Legfontosabb tényezők nálam a gyors internet,email,sms,mms stb. videózás valamint fénykézepés és egy normális akkuidő.Persze ,ha valaki meg tud győzni hogy az iphone 5s az űberkirály akkor noszarajta legyen az , de aki hasonló cipőben jár mint én (több éve iphone tulaj) az tudja(remélem) , hogy a szakításnak ezzel a semmi 5s-el jött el az ideje.(ráadásul lesz vagy 250zsuga :N )

    A válaszokat előre is köszönöm

    Ui: Ha valamit rosszul írtam ,mondtam ,jeleztem bocsánat full új vagyok az oldalon.

    Üdv.:

Új hozzászólás Aktív témák