Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland8622

    aktív tag

    Sziasztok. Jelenleg egy HTC U11-et használok immár 4. éve. Bizony, tényleg.
    1 napot elvagyok vele ha nem erőltetek rajta semmit. Anno a kamerája a top3-ban volt a DXOMARK szerint. Nem szokásom csak 1 oldal véleményére adni, így utána néztem rendesen és azt kell mondjam sokáig a kamerája verte a sokkamerás mobilokat. Sőt, jelen állás szerint is sok kameraszigetes telefonra ráver, főleg ha a gcamos app-ot használom fotózásra. Az elmúlt 4 évben sok fejlődés tapasztalható, de úgy érzem ezek a kameraszigetek, meg a 100mpx feletti kamerák nem hozták meg azt a várva várt előrelépést amire számítottam. Viszont erősen gondolkodok a cserén, amit szolgáltatónál oldanék meg. Anno a HTC U11 170e volt a Vodánál, nem is egy összegben hoztam el, ezért is vagyok meglőve, mert azért vannak jó kamerás képességgel rendelkező mobilok (pl. VIVO) , de nem a mobilszolgáltatóknál feltétlen :(

    Na de jöjjön a lényeg. A kínálatból:
    iPhone 12 / 268 590 Ft / ismeretlen számomra a rendszere , viszont a 6.1" nem tepsi
    Xiaomi Mi 11i 5G / 218 190 Ft / sziamiau már vastag cerkával áraz, de a kamera nem rossz
    na meg van belőle bőven verzió, elveszik az ember benne, de itt egy táblázat

    Számomra a kamerás képesség lenne a legkiemeltebb.
    Szifon és a sziamiau közül melyik lenne nyerőbb? Vagy esetleg még várok pár hónapot és jön valami újdonság?

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Új hozzászólás Aktív témák