Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrik.Varga

    tag

    Azért én nagyon kíváncsi lennék erre 2xdb-re, milyen valódi frekvencián adja ki a hangot.
    kb 2 éve Spanyolországban találkoztam egy nagyon hasonló kísérleti cuccal. Ott is hangzatos volt, hogy hallgató tartományon kívül esik a hangja, stb. (Egyébként egy kísérelti hűtőgép hőcserélője volt az)

    Fura hallásom van, éppenhogy a háttérben, egy nagyon nagyon vékony, végtelenül idegesítő sípolást hallottam folyamatosan. Azt hitték hülye vagyok, 1 órát kerestük a zaj forrását. Véletlenül kikapcsolták a masinát, azonnal megszűnt. Mondtam, hogy biztos, hogy ez az, nem hitték el.
    Vakteszteket csináltunk ezután, háttal áltam és nekem kellett megmondani mikor kapcsolják be és mikor ki. 20 / 17 volt a siker ráta.

    Erre jött a védekezés, hogy de ezt az emlősök 98%-a nem hallja, csak kivétel vagyok.

    Nah, mondtam fogd meg a söröm: :-D Behoztam a kutyámat. Mikor bekapcsolták a gépet, azonnal nyugtalan lett és nyüsszöggöt folyamatosan.
    Kikapcsolátk, kutya nyugiban, bekapcsolták, hegyezte azonnal a fülét és diszkomfortossá vált.

    Szóval ölemben egy ilyen laptop, benne két jetcucc... Őszintén nagyon kíváncsi volnék az "élettani" hatásaira. (Nem kell félreérteni a kifejezést...)

Új hozzászólás Aktív témák