Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atainprison

    senior tag

    válasz Vistaboy #4508 üzenetére

    +1
    Szerintem is rohadt jó lett, még csak 2 napja játszom, de már 20 órám van benne :) (és még csak az első bolygón vagyok).

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Vistaboy #4508 üzenetére

    No offense, de leírnád, hogy szerinted mi a grandiózus és lebilincselő sztori benne? Nem mondom, hogy rossz a főszál vagy ilyesmi, de ilyen kifejezések azért még véletlenül sem jutnának eszembe róla.

    (#4515) BoneDragon

    Ilyen szöveget nem lehetne kiírni azután, miután aktiváltad Eos-on a Vault-ot, az ugyanis az egész bolygón helyre rakta az időjárást meg a sugárzást.Engem nem is ez zavar amúgy, hanem az, hogy nem mutatja a térképen, hogy ténylegesen hol van a pálya vége. Így is rohadt nagyok a pályák, szerintem senki nem halna bele, ha a térképen is jelölve lenne ez a fal.

    A másik témához: Tökmindegy mennyi szinkron, szöveg stb. van benne. Ha te vállalsz egy munkát amit teljesíteni kell X idő alatt, akkor olyanra tervezed a munkát amennyit azalatt az idő alatt meg tudsz csinálni. Ezt egyértelműen a készítők szúrták el. Persze, biztos vagyok benne hogy az EA erőltette a játék kiadását és a készítők még ültek volna rajta...de amikor 5 éved van egy játékra és mégis félkészen tudod csak kiadni, akkor egyértelmű, hogy te, mint készítő osztottad be szarul az idődet/erőforrásaidat. Azt azért nem hiszem, hogy a kiadó megszabta volna nekik, hogy ténylegesen mekkora legyen a játék, nyilván egy irányt kijelöltek, de ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • janos666

    nagyúr

    válasz Vistaboy #4508 üzenetére

    Kellemes volt valami túláradóan pozitívat is olvasni.
    (Most már nehezebb kivárnom a keddet, mikor várhatóan el tudom kezdeni. :P)

    Azzal viszont nem értek egyet, hogy "inkább eltolhatták volna még egy fél évvel", mert ez esetben szerintem elégnek kellett volna lennie a rendelkezésre álló időnek (nem 1-2, hanem 4-5 év volt rá --- bár nem tudom pontosan mikor kezdhettek hozzá érdemben, de gondolom 3+ év is rendelkezésükre állt) és volt egy halasztásuk is. Szerintem arra is van bőven példa, hogy a megjelenés tologatása nem feltétlenül javít a végeredményen (inkább csak "más" lesz, de nem feltétlenül jobb, ha adott csapatnak adott feladat csak bizonyos szinten sikerül, nem biztos, hogy csak pár hónapon múlott, hosszabb késések pedig más új problémákat hoznak be a képbe). Itt szerintem pont az hiányzott ennek a csapatnak, hogy a közönségtől kapjanak kritikát, és ebből tanuljanak a következő részben.

    (#4549) Rossi - Igen, a DAI szabadon újrahasznosítható volt. :DD #3966-7,

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák