Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Bár még a 3-at sem kezdtem el (csak a zenéket :D), remélem hozza a 4 is a színvonalat :D Szerintem elég valószínű hogy esetlegesen több karakter közül lehet majd választani, vagy több részre lesz osztva a sztori több karakterrel mint mondjuk a GTA V-ben. Remélem nem..

    Aminek még örülnék, hogy ha megint olyan ütős zenék lennének, mint a 2-ben voltak. Az elsőben is jó volt, de a 2. rész elektronikus-szimfónikus zenéi olyat ütöttek, hogy leraktam a hajam, a sondtrackeket már ronggyá hallgattam. A 3. részben viszont inkább összecsapottnak tűnik az egész...

    A galaxis bejárhatósága saját hajóval viszont egyértelműen az egész játék base sztorija. Pont ez a húzója a ME szériának hogy van egy hajónk és arra megyünk amerre akarunk (nagyjából). A Normandy 1-2 meg amúgy sem volt annyira különleges, talán csak a rejtőzködő funkciója. Arra még kíváncsi lennék, hogy kiléphetnénk-e valaha a galaxisból.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák