Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • meko1

    tag

    válasz Mcrazy #14 üzenetére

    nos,ha nem haragszol,az első tapasztalatok:
    /nem akarom időd és türelmed próbára tenni,rögtön jelezd,ha így lenne!/
    2.javaslatodat építettem föl,azzal a kiegészítéssel,h.a wifi bekapcsolása előtt hangjelzés
    lejátszását is beírtam("pontos időjelzés")>>na ettől rögtön NEM kapcsolt be a wifi(számomra ez
    azt jelenti,h.az elérhető hálózatok közül kapcsolódik valamelyikhez/nyilván a saját routeremhez
    -itthon/),amikor ezt az akciót töröltem,csatlakozott ugyan a teló a saját hálózatomhoz,de percek multán sem kapcsolt ki,a vélhető frissítések után(éppen nem jöttek friss üzeneteim előzőleg,így nem tudtam ellenőrizni)
    miből kellett volna látnom,h.valóban végigcsinálta a teló,amit előírtál(írtam)neki?nem a kezdőképernyő volt
    elöl a folyamat alatt,nem is változott közben,és a 'végén' sem váltott kezdőképernyőre-többször próbálkoztam
    nyilván rögös az út,s mivel gyanítom,hogy a programozáshoz kicsit több a hozzáértésed az enyémnél,vajon mi
    lehet a hiba,illetve,nem kellett volna a folyamat alatt 'előugrania' az éppen elinduló programnak(force new!),s a
    végén kezdőképernyőnek,ahogy írtad is?

    /mitagadás,sokszor elbizonytalanít,ha nem működik egy kitaláció,a tieidnél sokkal egyszerűbbek sem,s
    ezért,saját korlátaimat is tudomásul véve,a lehető legegyszerűbb feladatokat alkalmazom,pedig a program
    már jelenlegi feltétel-gyűjteményével is nagyszerű dolgokra lehetne képes-hozzáértő kezében,naná/
    köszönöm türelmed,üdv meko1

    bocs,csináltam gyorsan mégegy próbát.lezárt képernyővel(nem kezdőn hagytam lezárás előtt),3perc múltán,tehát bőven a folyamat 'lefutása?' után,scr on,:ugyanaz a képernyő,ahol hagytam,s a wifi még
    mindig be van kapcsolva

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák