Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferke66

    tag

    Sziasztok!

    G9-ről váltanék FF-re.
    Ismerve a közelgő fw-ek tulajdonságait valamint fegyelembe véve az ajándék DMW-SFU2+akku akciót nagyon hajazok az S1-irányába.
    Viszont vonzó az S5 tulajdonságai,mérete tudása (pl.:Live View Composite)is egyaránt.
    Itt jönne a képbe még egy versenyző amit nem igazán ismerek személyesen, ez pedig a Nikon Z 6 II.
    Az éven több videós munkára számítok, ezért tőletek is meg kérdezem ti melyiket választanátok ha kimondottan a felvett anyagok minőségét nézzük?
    Egyenlőre belső rögzítés,DJI RS 2 használat.
    Fotóban és videóban több alacsonyabb fényviszony mellett is kell majd dolgoznom, de indulásnak egyenlőre a kit obiban kell gondolkodnom.
    Minden nyersanyagomat (fotó-video)utómunkázni szoktam, ez nem jelent problémát.
    Utóbbi időben rengeteg tesztet és videókat megnéztem ezekkel a vázakkal kapcsolatban, de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is.
    Tehát Hibrid gép és fő szempont nálam a minőség, ebben az esetben akár a méret sem számit.
    És még valami...szinte minden fotós cuccomat a Fotoplus kft-nél vásároltam, ezt most is így szeretném.Fentebb olvastam és ez mennyire igaz hogy kérhetek egyéni ajánlatot a meglévő akción felül is? Mert ha igen,akkor holnap meg is keresem őket...Köszönöm előre is a választ, üdvözlet!

Új hozzászólás Aktív témák