Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz HugóBoss #42 üzenetére

    Inkább a hype miatt mert már ~ 7 éve voltak videók erről a játékról és akkoriban azért ez elég jónak számított.

    Én azért vártam nagyon mert alapjáraton imádom a felső nézetes ARPGK-et meg azoknak az irányítását/harcrendszerét és ezt itt megkapom egy MMO formájában.
    +Bejön az Ázsiai stílus is, Blade&Soul-t is játszottam a maga idejében és az is tetszett.

    Azt persze én sem értem, hogy sokan miért várják azt hogy ez valami Diablo /PoE játék mert a kamera nézeten kívül semmi közös sincs bennük, ez egy MMO ilyen stílusban. :DDD 'ezt most nem neked mondom csak így általánosan mert sokat látom ezt másoktól mint panasz indok'

    Átlag Ázsia MMO-hoz képest azért a Lost Ark jóval csiszoltabb/igényesebben össze van rakva, látszik hogy raktak bele fejlesztési időt. 'lehet mai szemmel már kicsit kopottas de ugye mint mondtam ez egy már elég öreg játék csak nálunk új'

    Engem konkrétan évek óta semmilyen MMO nem tudott megfogni vagy már otthagytam 'BnS/Kritika ment 1-1 évig és azóta semmi' de Lost Ark az bejön és már Orosz verziót is próbálgattam ideg-meddig.

    Illetve a többi tucat Unreal Engine 3 MMO-hoz képest ez még egész jól is fut, itt is fellelhetőek azért az öreg motor limitjei de közel sem olyan problémás mint akármelyik másik UE 3 MMO amit eddig játszottam. 'Pl a mostanság megjelent Elyon botrányosan fut ehhez képest'

    Játék lényegesebb része az majd lvl 50 után kezdődik, előtte inkább csak a sztori megy ami szerintem egész látványos bizonyos részeken.
    Az, hogy fog szerepelni a játék hosszabb távon jövőre a megjelenés után az persze majd kiderül de külföldi régiókban elég sikeres amennyire én tudom. 'Na meg persze, meg hogy mit művel vele az Amazon'

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák