Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    Engem nem szeretnek mostanában ott fent. Rönyóval volt egy kis kontakt hazafelé Schwechat-nál az autópálya felhajtón, tükör csak dísznek volt a másik autón, záróvonalról pedig ne is beszéljünk :U Satufékkel és korlátra húzódással sikerült annyit menteni a helyzeten, hogy a másik felet nem forgattam meg és épphogy összeért a két autó*. Hiába álltam egyből félre négyesindex kíséretében, a cseh továbbhajtott, mint a szél. Utána mentem, megelőztem, nagynehezen leintettem és mikor elmutogattam (sem németül, sem magyarul nem tudtak, ~50-es házaspár, nő vezetett), hogy aggyonistenösszeértünkám, akkor csodálkoztak el szinkronban. Öröm az ürömben, hogy 200€ kp-ra rábólintottak és csak tíz percig tartott a Google fordítózás, nagy kár pedig nem lett. Bontott színazonos elemet tuti találok, 10k körül mennek, de kézzel visszapattant a törött rész és akár hegeszteni is lehet. Szerencséjük volt, hogy kapcsoltam egyből és nem forgattam bele őket a szalagkorlátba, pedig nem sokon múlt. Dashcam megjött a héten, nyilván a könyöklőben pihent arra várva, hogy valamikor felrakjam, úgyhogy csak képekkel tudok szolgálni :DDD

    *épphogy: bentről azért volt hangja és kicsit odébb is tolta az elejét még a kocsinak.

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák