Új hozzászólás Aktív témák

  • Schwarz79

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nekem is nagyon bejön a Linux Mint. Az Ubuntu 9.04-es Jaunty-n alapuló Linux Mint 7 Gloria-t használtam először kb. fél éve. A 8-as Helenával voltak gondjaim (USB-s wlan adapter és digitális hangkimenet), amiket csak részben tudtam megoldani guglils segítséggel (wlan megoldva, de a hanggal nem jutottam dűlőre), ezért ismét visszatértem a 7-es Gloria-hoz.
    Nagyon vártam a 9-es Isadora-t és nem kellett csalódnom! A rendszer elég jól össze van rakva. Már amennyire én ezzel a kb. 6 hónapos linuxos pályafutással meg tudom ítélni... Eddig az egyedüli probléma amivel találkoztam Isadora-ban, hogy a fülest bedugva nem veszi le a hangot a laptopom hangszórójáról. De mivel nem jellemző, hogy fülessel használjam, ezért ezzel együtt tudok élni egyelőre. Persze azért jó lenne, ha akadna rá megoldás...
    (a gép: HP Compaq nx8220)
    Egyébként szerintem kifejezetten jól néz ki ezzel az egyszerű megjelenéssel ez az oprendszer!

    "Ha vannak adataink, nézzük meg az adatokat! Ha csak vélemények vannak, akkor válasszuk az enyémet" - Jim Barksdale

Új hozzászólás Aktív témák