Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    válasz kola99 #889 üzenetére

    Szerintem is érdemes egymás mellett megnézni a készülékeket élőben, csak figyelj rá, hogy lehetőleg azonos forráson legyenek és hasonló beállítások mellett.
    Persze, próbáltam az LW650S böngészőjét. Nem rossz, de a tv távirányítójával elég nyögvenyelős a kezelése. Magic motion távirányítóval már egész élvezhető.
    Azért persze nem desktop élmény. :)

    (#891) BÁ Nutrition -> MCI-t ne nagyon nézd, kb semmit nem ér szerintem egyik márkánál sem az ilyen parasztvakítós marketing szám. :) A lényeg, hogy gyorsabb kicsivel az 5500 panelje mint a 4500-é. 7 darab szemüveg van egyébként hozzájuk. Gondolom te is úgy értetted, hogy a gyári 2 plusz az ajándék 5. Egyébként külön megvéve kb 2k egy szemüveg. Csomagban persze általában olcsóbbra jönnek ki.
    Én elvi okokból nem vennék egyébként szürkeimportos készüléket. A másik meg, hogy az 5 év garanciásoknak háztól házig garanciája van ami azért elég kényelmes. 60k-t azért nem ér a dolog, de azért gondold át szerintem.

    (#892) drstupid -> Hogy kapcsoltad be? :) Átállítottad a régiót nyugat Európára? Pendrive-ot bedugtál és digitális csatornánál próbálkoztál a felvétellel?

    (#893) kola99 -> 47-55"-nál kb 2,5-3m

    [ Szerkesztve ]

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Új hozzászólás Aktív témák