Új hozzászólás Aktív témák

  • dime27

    őstag

    válasz lapa #616 üzenetére

    Amugy ez alapján vettem az ötletet:

    [link]

    de ne kövezz meg nem értem h egy darab ilyen infra vevő hányféle feladatot tud vezérelni ugy értem h én ha veszek egy darabot a Haulerhez akkor tudom majd vezérelni vele a billencset h fel ill leemelje és még esetleg tudja vezérelni az előre-hátramenetet meg a balra jobbra kormányzást is ha majd később motorizálnám benne ezeket a funkciokat vagy ezekhez már kell még egy infra vevő?! Bocsi a sok " hülye" kérdésért de később szándékozom motorizálni ilyen ehhez hasonló videok segítségével az összes modellemet amennyire nem vesz el a szépségükből csak annyira de ha mondjuk annyira lehet majd őket mint a szülinapomra érkező 8043asomat akkor persze az még jobb lenne.( A 8043ashoz valószínű fogom használni a "vonatos" távot is h jobb-balra forditsam a gépházat vmint a markoláskor finoman tudjon markolni mert az eredeti távval ahogy néztem rola videokat működés közben eléggé rángat az A modell a B is marhajo az elég korrektül ment az eredeti távval bár ugye a B-be kevesebb funkciot kell vezérelni ):K :U :R

    [ Szerkesztve ]

    Google Pixel 6a+iPad 2021

Új hozzászólás Aktív témák