Új hozzászólás Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz pachito #431 üzenetére

    PD nerf... átgondolva, bizonyos értelemben buff, mivel eddig retkes drága volt és nem adott kiemelkedő statokat, most viszont olcsóbb let (ár/érték arány nőtt) dodge stat maximum Jaxen volt használható, de nála sem arra gyúrsz első sorban. PD+IE kombó erősebb is volt mindig mint az IE+LW csak éppen sokkal drágább is. Most mindenképpen az IE+PD lesz a legjobb kombó, csak most több értelme lesz armort venni mint eddig (persze később még vehetsz egy LW-t, de addigra remélhetőleg felszívta magát armorral a célpont). Ígéretük szerint kap a játék néhány dodge itemet az elkövetkezendő patchekben :) Szóval nem felejtették el a Jax playereket (ajánlom nekik mert kapnak az arcukba a villanyoszloppal :DDD )

    (#430) Mooka-Miki: A Locket önmagában nem nagy dolog volt, de pl. Gragason (+spirit visage) retkes mód op volt és marhára nem tudtad megölni azt a dagadékot. Arról nem beszélve, ha pl. Sonával volt egy lanen és mindkettő vett egy ilyen sz@rt akkor... :(((

    (#429) Dictator^: Én örülök minden item nerfnek; elixírek lehúzva, Omen lehúzva, Banshee marad ugyanolyan jó, IE alig változott, Sunfire meg... én buffoltam volna egy kicsit a statjait és úgy tettem volna unique-ra a passzívot, de ez "oh well" kategória.
    Ja igen, Ezreal buff jól jött :C

    ps.: Most látom a Flash nerfet :C (azt nem akartam, hogy ki vegyék de a "no longer pops projectiles" rész megmelengette a szívemet :D)

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Új hozzászólás Aktív témák