Hirdetés

Aktív témák

  • Antibazsi

    aktív tag

    válasz Cifu #10223 üzenetére

    Végül nem lett fullhd tv-nk,hanem ez: Panasonic TX-32LE8P Úgy döntöttem elég lesz kisebb felbontásban is ha gépezni akarnék róla és így egy jókora összeget is megspóroltunk.Viszont most nagyon mérges vagyok.A tv nem rendelkevik vga-bemenettel,de az eladó azt mondta hdmi-n keresztül rá lehet kötni pc-t. Mivel szombaton lett véve a tv, szerencsére még nem tudtam a szükséges kábeleket beszerezni.Most keresgéltem netem kábelek után és véletlenül olvastam egy fórumon,hogy nem mindegyik tv-t lehet hdmi-n keresztül pc-re kötni vagy ha lehet akkor sem biztos hogy a hd tartalmakat megfelelően jeleníti meg.Erre szorgosan olvasgatni kezdtem a kemény 15 oldalas kezelési útmutatót,de abban semmit nem írt.Szerencsére a mellékelt cd-n egy bővebb verzió volt amiben az áll,hogy nem lehet a hdmi-re pc-t kötni.Remek! Viszont besasoltam a készülék mögé és átnéztem tüzetesebben a csatlakozási lehetőségeket és az 1-es hdmi mellett ott figyel a pc felirat.Most akkor mitévő legyek?Feleslegesen nem akarok több ezer forintot kiadni egy dvi-hdmi kábelre. Komponensen keresztül rá lehet vajon kötni?Minőségben mennyire lenne más?(Legalább 5m-es kábel kellene)
    Bár most néztem egy dvi-rca átalakító még húzósabb. :(

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Balázs

Aktív témák