Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz Spec #6 üzenetére

    Én még nem bízok a mai akkus kerti gépekben. Pont nem rég futottam bele valami márkásabb fűnyíróba és hozzá tartozó topicba. Az általános az volt hogy a kis díszkertek egyenletes 150nm-es felületét is 3x-ra!!! nyírják le. Pedig arra fér telep nem úgy mint egy fűrészre. Mivel tüzelőt is említesz de mellé elég random használatot így a legrosszabb felhasználás egy akkunak. A sok állást nem szereti, a nagyobb igénybevételnek meg szenvedés lesz töltögetni és darabolni a munkaidőt. Most a kis Husqvarna 120, 236 remek áron van 49-54 ezerért most szezonkezdő akcióba. Én biztos inkább azokat venném. Ha még is valami masszívabb munkára kell vagy vinnéd valakihez segíteni akkor legalább megbirkóznának a feladattal.

    Én végig mentem a mi kell nekem kategórián. Ó jó lesz az olcsó kínai mert csak néha kell. Azt amikor 3 vágás után széttört a gyűrű és kinyírta a hengert akkor már megbántam mindent. Most egy megvigyázott régi Husqvarna 41-em van és nagyon jó barátok vagyunk. Gázzal fűtünk de 830nm kert és körülötte lévő vadabb terület termel évi 2-3 mázsa aprítandót. Veszel egy normális benzineset és a következő 20 évre "költségmentes" társad lesz. Az akkus biztos nem. Legalább is nem költségmentes.

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák