Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz Butcher82 #43 üzenetére

    Nézd meg a Stihl-est, beszarás. A Bosch ahhoz képest valóban játék. Ezen rendes láncformájú gumi lánc van amit adnak még egyet, az oldal dekni levehető és lecserélheti a gyerek a láncot. Bexarás de komolyan. Ugyan úgy be kell "rántani" van alapjárat és csak a dupla markolattal lehet húzatni neki. Azért nem vettem meg a boltba mert neten 3000-el olcsóbb.

    Az Efcot meg sokan dícsérik, az ajánlott gépek között látom folyton ha valaki darabolásra akarna venni már "nagyobb" gépet de nem Husi vagy Stihlt áráért.

    Nekem nincs ekkorára szükségem, igazából már az a munka is elfogyott amire vettem a 41-et. Most már csak várja a kamrába a szebb napokat. Sokszor nézem is hogy mit tudnék vele összevágni mert megragadni meg nagyon megragadtak a fűrészek :D De tervezem garázs építését nyáron, oda meg egy fatüzelésű kis kályhát rakok úgy gondoltam. Persze ahhoz nem kell 10 köb fa de egy kis darabolásra legalább lesz néha indokom.

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák