Új hozzászólás Aktív témák

  • tr00p3r

    őstag

    válasz Sipi #35 üzenetére

    együtt érzek veled. én is most kaptam az infó-t egy paralament közeli rokonomtól. nem politikus, de és nem is lormánypárti.

    az én hitelem elbíráláson van az *lső lakáshitelnél! remélem ez a rendelet nem basz ki velünk. bár félek, hogy de. peti, laci és ildikó megint nagyot alkottak. köszi szépen. 5 millió Ft. vicc. ráadásul nekünk már van 1 gyerekünk és jön a második januárban ( :C )!

    mellesleg a bankok is bekaphatják. főleg az említett aki tulajdonképpen egy ''fantom'', mert az FHB munkáját veszik át és szivatják szét az embereket! többek közt minket is. eddig 3x kellett az adás-vételit módosítanunk. nem volt élég a munkáltatóim, pedig jól vagyok bejelentve mint alkalmazott és valós adatokat tartalmazott. bekérték a 2001-2002 Apeh jöv. igazolást is. igaz 2001-ben még nem itt dolgoztam. nov. 6.-án adtuk be a papírokat és a mai napon került fel elbírálásra.

    ezenkívül nem tartják annyira az ingatlant mint amennyit ér, ezért kevesebbet folyósítanak (remélem :O ) mint amennyit kértünk és amivel számolgattunk.

    szóval a kampány, hogy ''gyors, egyszerű, emberi'' egy k-nagy kamu!!!

    sajnos én ideges lettem és ezért:

    F*#K Peri, F*#K Laci és F*#K Ildikó. na meg F*#K M**P és F*#K kormány és F*#K FHB + Első lakáshitel!!! :(( :( :F

Új hozzászólás Aktív témák