Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz pjen #74960 üzenetére

    nem ismerem, ezért kérdem, ha jól értem 65-ös doboz csak mélyebb verzióban? 5-ös sornál elég a kezdőre vagy elé berakni, és az védi már az utánalevőt is ha jól értem? ahogy a hosszabbítónál is, úgy kb két helyen elég is lenne megoldani, mondjuk tv és pc részleg, bár ártól függ mennyibe kerül, mélyebb lyukat marni nem nagy mutatvány ha van hozzá olyan maró, "d" védelem így kilőve, van pár konnektor ami légvonalban közel van, de a táblától csak mennyezetig kb 2m a felmenő, aztán megy még 2,3m-t és onnan indulnak útjukra, legközelebbi is valami 10m lehet kábel hosszban

    csemberlen érintésvédelmi, balesetvédelmi szempontból és hozzáférhetőségből érdekes
    az öreg azt mondta, teljesen jogosan, így áramtalanítani akkor tudok ha kiveszem a gépet, mert ki van mérve elég rendesen mi hova megy, erre mondtam ha gond van ott a fi relé, ami éppen mondjuk megmakkan és akkor kilőve, de külön kismegszakító van minden gépnek és áramkör, ha azt kilövöm és a főkapcsoló megy, azon a körön lehet bármilyen feszültség?
    mosdó alatt nekem se tetszik, befolyik pl a tálca körül a víz, ha korrektül meg van csinálva nem fog az oké, de megrepedhet a szifon, nálam nem ott vannak a konnektrok, csak víz kiállások vannak, mosdó közelében nincs, de igazából következő derékszöges falra arréb tudom tenni, van annyi hely, h át lehet húzni a gépek konnektorait, kérdés az mennyi kábellel szerelik adott gépet, bár nem nagy távot kellene leküzdeni, ott gipszkarton lesz gyapot nélkül, mögötte van majdnem 10 centi mélység, és akkor tényleg egyszerűen lehet áramtalanítani a gépeket ha úgy adódik

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák