Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Na engem ez erdekelt legjobban, meddig milyen szamlak gyujthetoek.
    "A támogatás a lakáson végzett építési tevékenységek befejezését és a számlák kifizetését követően 60 napon belül, de legkésőbb 2022. december 31-ig igényelhető. Több számla esetén az igénylési határidő számításánál a legutolsó kifizetési időpontot kell alapul venni."
    Ezek szerint gyakorlatilag 22 okt.30-ig gyujthetem a szamlakat, ha utolso nap veszek egy doboz csempet. (Nyilvan sarkitva... de mondjuk kihivok egy vizszerelot hogy csereljen ki egy csapot, vagy ledumalod azzal aki mar ugyis szerzodik veled, hogy 1.5 ev mulvara is tervezzen be egy helyszini ellenorzes nevu, kulon fizetendo tetelt, amit vagy kersz vagy nem.)
    Jol ertem, vagy lattok mas akadalyt? [Nem mintha nem fizetnem ki es lennek tul mindenen mielobb, de hogy honnan lesz vallalkozo azt nagyon nem tudom. Bar gondolom megindul majd a hirdetesekben hogy felujitasi szerzodessel is kitetel...] Legeloszor korrekt ablakos/redonyos ceg kene nekem mielobb, ha tud valaki olyat aki Pomazon vallal, irjon mar email elerhetoseget maganban.

Új hozzászólás Aktív témák