Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli986

    tag

    válasz X Factor #48 üzenetére

    Eszméletlen ez az ország.
    Értem én,hogy szabályozni kell a dolgokat valamilyen szinten,de ahogy nézem nem tudom beírni a vállalkozásomba a dolgot,mert hardverüzemeltetést nem vehetek fel tevékenységi körnek.
    Sajnos nincs informatikus végzettségem.
    Pedig szívesen fizetnék be 16% adót a nyereségem után és kikérném sepával,de nem lehet...
    Az egyetlen elfogadhatónak tűnő dolog az,hogy spectrocoinra elküldöm ethereumban és kikérem skrillre,majd onnan prepaid kártyával elköltöm,csak a spectrocoin verifikáció egy idegbaj.
    Negyedik napja várom,hogy elfogadják az irataim.
    Lehet én gondolkozok hülyén,de nekem az automatázás a legkevésbé szimpatikus.
    Mivel pár automata van az egész országban ha büntetni akarnak a bányászás miatt szerintem a legkevesebb emberi erőforrást igényli,hogy az automata közelébe leültessenek két dolgozót és várja az automata használókat és a pénzfelvételt követően megkérdezni,hogy ugyan ez mi volt...
    Bár önmagában ez lehet hülyeség,mert ha meg is állít egy ellenőr amikor épp pénzt felveszek önmagában nem követtem el semmilyen szabálysértést szerintem,max év végén be kell vallani.Vagy rosszul gondolom?

Új hozzászólás Aktív témák