Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz Panther #8 üzenetére

    Konkrét szbályt nem tudok rá mondani, szerintem ha nem is jogos esetleg a büntetés, akkor is nehezen fogsz tudni jól kijönni belőle. Szerintem azt törvény kell hogy előírja, hogy milyen esetben lehet többször és hányszor büntetni valakit, vagy egy tevékenységet, amennyiben az első büntetést követően azonnal nem szűnik meg a szabály-/jogsértés.

    Másik dolog, próbáld meg fordítva nézni. Ha neked kéne megakadályozni hogy az adott területen ne álljon meg/várakozzon/parkoljon senki(kivéve busz) akkor azt hogyan, milyen táblákkal oldanád meg úgy, hogy ne lehessen törvényesen kibújni alóla, és nem használhatsz csak kresz-táblákat, tehát nem láncolhatod le a területet. Lehet hogy innen nézve van kiskapu.

    Az áthúzott P mint parkolni tilos úgy tudom nincs hivatalosan a táblák közt, azt a várakozni, ill szigorúbb esetben a megállni tilos táblával oldhatják meg szabályosan. Az áthúzott P legfeljebb egy parkolási zóna/szakasz végét jelezheti félhivatalosan, ha volt előtte sima P. De akkor a P alatt mindkét esetben szerepel a ''zóna'' kiegészítés.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák