Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz rii #8 üzenetére

    Én saját tapasztalatból annyit mondanék, hogy kiskerekű rollert városi közlekedésre nem vennék. Gyalogosként kevésbé zavaró, de rolleren a kis méretű kerék és a rugózás teljes hiánya miatt egyből feltűnik az összes apró úthiba, térköves burkolaton végigmenni még a nagykerekűvel is kellemetlen. A nagyobb átmérőjű (200 mm-es) kerék előnye, hogy sokkal kisebb az esély, hogy valami úthiba miatt elessél, a rosszabb útfelületen is át lehet vele gurulni, hátránya a nagyobb méret és súly, illetve mivel magasabban van maga a "padló" is, lábujjheggyel nem nagyon lehet hajtani, rogyasztani kell a térdet. Én rendszeresen használom Budapesten ezt a rollert, és ennél kisebbet nem is vennék városi rohangászásra. Érdekes egyébként, hogy ilyen nagyobb méretű kerékkel szerelt rollert sokkal többet látok, mint kiskerekűt.

    Szerk:

    Időközben végiggondoltam a sebességmérőt, hogy nem reális elképzelés. :D Ellenben olyan lámpát keresek előre, amit a függőleges csőre lehet rögzíteni, és tényleg segít is megvilágítani az utat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák