Új hozzászólás Aktív témák

  • Throst

    kezdő

    Felénél kicsit tovább bírtam a gamet de törlés lett a vége.
    A kamera botrány, a grafika botrány, olyan az egész mint valami 2005-ös összecsapot game érzésre.
    Nincs skill tree csak egy vicc ami van helyette és a az egység választék is vicc, spellbook minek?.
    Komolyan semmi dönténs nincs benne pedig hú ha anarchiát vagy rendet választod de más lesz a game...ööö ja semmi különbség.
    Indie fejlesztők jobb sztorit és gameplayt raknak össze ez full ötlettelen.
    Próbáltan nehéz játéként élvezni nem fogott meg, trainerrel feltoltam a mozgás speedet nem lett élvezetesebb, aztán aranyat is meg manát is trainereztem de ettől se lett élvezetesebb csak kevésbé szenvedős a gyűjtögetés igaz érdemi tárgyat nem igazán tudtam venni mert 20-30 ezer aranyért kapsz 2 arcane vagy might skill pluszt...mana meg felesleges mert értelmes spell alig akad max amelyik minden egységednek add plusz fire dmg-et.
    Egyszóval unalmas, a videók a szinkron hangok a grafika lehangoló ekkora cashből 2021-ben.
    Amúgy azért nevezték csak Kb2-nek mert így sokak mint én is megvettük...de semmi köze hozzá semmiben.

    Sebaj okt végén jön a felmentés ettől a borzalomtól:
    https://youtu.be/Ue7krcI8CsI?t=266
    Igaz csak béta és a cutscenek és a hangok se teljesek de itt az első percről te döntesz milyen frakciót támogatsz és van befolyása a sztorira hogy cselekszel.
    Vagy 20 db csatlós akikkel külön lehet építeni a kapcsolatot vihetsz 2-őt magaddal a harcba.
    Rendes skill treek, rendes térkép és a game nem agyatlan lim lom gyűjtésről szól amit aztán el kell adni.
    Ja és vagy 4 térkép min frakciónként de ha jól láttam tán 5 vagy a 6 a vége.

Új hozzászólás Aktív témák