Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • driv4r

    aktív tag

    válasz Faresz1976 #30874 üzenetére

    Köszi, nagyon rosszul éreztem magam, mert azt hittem, megbántottalak akaratlanul valamivel.
    Hát, a "másik topik", az még istenes, az exkluzív topikban volt régebben néha túl sok, rossz értelemben vett sznob jellegű flexelés.
    Nem jó ez így, ez a frakciózás. Nyilvánvalóan van egy egészséges aránya az ilyen vagy az olyan óráknak, de az kialakul egy idő után magától, engem eléggé zavar a megosztottság. Ezért mászkálok ide-oda, de ezt teszi a lehető legtermészetesebben évek óta pl. dzsi vagy 5-ös meg még sokan mások is. Én amúgy azt is sajnálom, hogy lett külön kínai / olcsó, mert ezzel rögtön kialakultak a gettók, a szekértáborok, és emiatt a megbélyegző attitűdök. Szerintem azt se kell lesajnálni, akinek kínai órája van (mert ár / érték arányban valószínűleg ma nincs jobb egy minőségi kínai óránál), de azt sem kell automatikusan sznobnak elkönyvelni, akinek meg mondjuk svájci, német, francia, japán vagy éppen hottentotta. Szerintem nem az óra teszi az embert, úgy értem, nem tesz jobb emberré egy "jobb" óra, és fordítva sem igaz, nem lesz valaki rosszabb ember, ha "rosszabb" órája van. Ha nulla darab órám lenne, akkor is érdekelnének, és utánajárnék, olvasnék, urambocsá' írnék róluk egy órás topikban. Na mindegy.

Új hozzászólás Aktív témák