Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batya

    csendes tag

    válasz w9033626 #30 üzenetére

    Nyáron, akadós helyeken, nagyobb halakra számítva a zsinórméretem úszó: maxmax 16-os. fenék: 22-es.
    Hidd el hogy sokat számít!
    És attól, hogy az élvezet miatt peclász, nehogy már azt mondd, hogy nem is akarsz halat fogni!
    Amit én fogok halat, annak kb. az 5%-at HA hazaviszem, de ha nem fogok ,igenis zavar.
    És mégegy gondolat amit vallok a horgászatban:
    nálam a horgászat 1db kézbentartott botnál kezdődik, és végződik

  • Peat;)

    veterán

    válasz w9033626 #30 üzenetére

    Akadós terep az más, oda tényleg a vastag kell kitisztítani a tó fenekét:) . Balcsin én is 10-20 közötti zyinórokat szeretem, azzal hal is van ha meg szünet van a kapások között irány a víz:) . Én is a feelingért horgászom, sokszor visszamegy a hal(általam, de a halak is ügyesek:) ), de elég felháborító amit páran csinálnak,gondolok itt olyanra hogy a szabályok között szerepel a napi max. 3 nemes hal(szvsz ez is sok,ki az aki ennyivel kezdene valamit?) erre meg telepítés után viszik haza az emberek az 5-6 pontyot amit élvezetes fogni is és visszaengedni is. A másik kedvencem az eljön autóval le a partig, megunja pecabot félbetör!! és beba* a vízbe. A Sporthorgász című újságban meg néha elég durva fényképek vannak(vagy húsz csuka a homokban...azt már visszadobálhatják,de élni nem fog)Szóval mostanában nekem már csal a Balaton és Velencei tó a nyerők, bár ott is egyre több a szemét, de legalább a Balcsi vizének a minősége javulgat. A Dunának az eldugott részei sem lehetnek rosszak, egyedül a természeteben az a jó feeling, elzárva a külvilágtól

Új hozzászólás Aktív témák