Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tsimehcla

    csendes újonc

    Meglepetéssel tapasztalom, hogy a Trabucco is tud szar zsinórt gyártani. "XPS Method Feeder" névre hallgat, 20-ast tettem fel. Megkötöm a végszereléket, bemérem hol áll meg, klipszelek, első klipszelt dobásnál szakad a klipsznél (botot föltarottam, nem dobtam ki a világból) megy a dunába egy ezres. Biztos elfáradt a zsinór a multkori pecán, gondoltam, újrakötök mindent, első klipszelt dobásnál megint száll egy ezres a dunába. Ezzel a Longbowval már többször horgásztam klipsszel, sose volt ilyen probléma. Kipróbáltam, kézzel is nagyon könnyen szakad a klipsznél. Ezután klipsz nélkül pecáztam, nem is fogtam semmit, de azért még egy harmadik kosár is elszakadt és leszállt, ezúttal a kötésnél, kb. 1 óra dobálgatás után. Szóval ha valaki tud egy bevállt mono főzsinórt dunára, nehéz (100-180 g) kosarakhoz, ossza meg velem a tutit. Döme zsinórja és a Tubertini Gorilla tűrhető, de mindkettő erősen csavarodott. Azért próbáltam ezt a Trabuccot, mert az volt ráírva, hogy "low memory", de most már tudom, hogy ennek a helyes fordítása a "felejtős".

Új hozzászólás Aktív témák