Új hozzászólás Aktív témák

  • Turboboszi

    csendes tag

    Én is csepeli vagyok. (Talán egy közös horgászat szervezhető a jövőben?)
    Kérdezném, tudtok-e olyan helyet a környéken, ahova BKV-val is el lehet jutni és magántó (mert engedélyem az még nincs) és autó sem lesz egyhamar, a felszerelés viszont porosodik már nagyon.
    Régen pecáztam már, van annak már két éve és már alig várom az április-májust, amikor már nem kell fagyástól tartanom. :)
    A fenekező horgászatot művelem párommal együtt. A Tisza holtágában is pecáztunk már, gyönyörű helyek vannak arra. Törpeharcsa murit rendeztem, mert mindent lekajáltak és állandóan kapás volt, fogás viszont nem. A többieket ütötte a guta (amúgy jogosan). Átszereltem kisebb horogra, és a három méteres bottal, két horoggal +etetővel (amit persze üresen hagytam) volt, hogy két halat fogtam ki egyszerre (egy keszeget és egy törpeharcsát). Így pár óra alatt teljesítettem ismerős nejének a kívánságát is, a párom horgához is odafért 1-2 ponty és én is remekül szórakoztam. :D

    [Szerkesztve]

    „Megtanultam, hogy egy embernek csak akkor van joga a másikra felülről lenézni, amikor annak talpra állni nyújt segítő kezet.'' Gabriel García Márquez

Új hozzászólás Aktív témák