Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #277731 üzenetére

    Természetesen vannak mesterséges, műszálas de mégis szellőző cuccok csak hát elég drága egy jobb téli bringáscipő ahhoz, hogy próbálgasd éppen jó-e neked. Én nagyon örülök, hogy ez a Shimi jó nekem, ez is majd hetven Mátyás volt, így elég xar lett volna kínlódni vele ha beleizzadok. Nagyobbat is vettem kicsivel, így van még hova rétegeket pakolni bele, ha éppen szükség lenne rá. Ajánlom is melegen mindenkinek ezt a cipőt télire. :K

    #277733
    Lacerta...látom kicsit értesz hozzá, így hát ne erősítsük ezt az ipari csapágy téves elnevezést, hisz mindegyik csapágy ipari és egyik sem kézműves, vagy házi, legyen hát zárt csapágy. ;)

    #277736
    -=RelakS=-...azt észrevettem a múltkor is, hogy nem vagy egy fázós lábú, talán valami nyárival írtad, hogy mentél, minden fázás nélkül télen. :)

    #277742
    Speedy007...drágább, könnyebb, talán minőségibb a csapágya, szigetelése és ugye kisebb, ezért nem is talál rá a régi BB kulcs. :DDD

    #277748
    szimpláncsak...
    ha nagyon fázik le kell szállni, mese nincs. Minap olvastam egy cikket milyen módon pumpálja a talp a vért a lábszárba és lábfejbe amikor gyalogolunk, vagy éppen futunk és szerintem ezt nagyon nehezen lehet reprodukálni még kiállva is, mert noha úgy tényleg nagyobb a terhelés talpunkon, mégis csak töredéke annak mikor teljes súlyunk nehezedik menés közben talpunkra, sarkunktól préselve a vért a lábujjakig, egy olyan felületen (a talaj) mely ugye nem enged, nem mozdul el ellenkező irányba semmit...(vagyis igen, de az nem számottevő :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák