Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz jjeahh #154344 üzenetére

    nem igazán retkesednek, ezek valami legalja olcsóságok amúgy, de jól bírják. Illetve a végük,ahol nyitottak a pórusok (cellák? ), ott megmarad rajtuk a retek, de ennyi. Az esést nem szeretik, de inkább az ágak hagynak rajtuk nyomot ilyenkor. Meg az enyém kicsit megnyomódva érkezett, a piros, az valszeg már örökre ilyen marad,nem rugózza kis (itt visszautalnék az árára...) Ami hátrány feltűnt,hogy hosszú kesztyűben nem minden kesztyűvel tapad eléggé. Ebben egy márkás valószínűleg jobb.

    A villa 465, vagy 470 magas "csak", egyszer mértem.. érdekes módon a 100at mozgó villa után nem tűnt fel semmi furcsa, de el is vártam, miután majdnemhogy ehhez a vázhoz gyártották, vagy legalábbis hasonlóhoz. Nem vagyok egy expert, azt nem tudom, létezett-e gyárilag komplett gép ilyennel szerelve. A boostos merevvillájuk sem sokkal magasabb, pedig 120 körüli telók helyére teszik.

    Igen, 2.35 van elöl, de ennyire nem lehet jó a szemed, már írtam párszor :P
    Szemre nem tudom, feltűnne-e, de használni talán észrevenném (...). inkább úgy fogalmazok,hogy úgy könnyebb látnom a különbséget,hogy tudom is :)
    De én is úgy vagyok, ha a 2.25 bejön,akkor ne 2.1-es legyen a méret, mert akkor olyat vettem volna. A Michelinemre 2.1 van írva, de sokkal ballonosabb, épp olyan széles,mint a 2.25ös Schwalbe, és pont jó is úgy :)
    Ja, amióta kezdek kicsit bátorodni -a magam szintjén- , a merevvel simán döntögetem a saját időimet lefeléken is, pedig vannak azért vízmosások erre is. Nem mondom, fárasztóbb, de nekem tetszik ez a fajta fapadosság. (és még lehet fokozni,ha leszerelem a váltót...:D)

    Nekem csak 3100 km és 31K szint lett idén, de március végétől mérem, ezt extrapolálva talán behazudhatok egy nagyjából négyezret ;)
    Jövőre jó lenne 5e körül tekerni, legalábbis célnak jó.

    Mégvalami, a mai nyomások,ha már műszerem is van: 1.5/1.4 bar. De ezeknek a vastag gumiknak úgy tűnik, tényleg mindegy :D

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák