Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #140373 üzenetére

    A pulzusodra reagálva,ha én egyszer elmennék/elmegyek is egy versenyre csak,hogy ne hülyén haljak meg ugyebár,azt sem fogom tudni milyen a pulzusom.Verseny van már...kétezer éve,pulzus mérés talán ha 200? Talán az esélytelek nyugalmával lehet legélvezetesebb egy verseny,hisz annál már csak jobb lehetsz. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #140373 üzenetére

    Szerintem is túl aggódód ezt a pulzus témát, én sem tudom mennyi a pulzusom és jókat tekerek :P Persze nem akarlak belehajszolni a versenybe, főleg ha már voltál a szakaszon és nem túl egyszerű.
    Természetesen igazad van, az a könnyebb ha hosszabb távon mászol többet, rövid távon ugyanez sokkal többet kivesz, az ugratós gyökeres lefelék meg tény hogy nem HT re vannak kitalálva, biztos meg lehet csinálni, de kétlem hogy élvezetes lenne. Én próbáltam egymás után két nap, ugyan azt a lejtős szakaszt, kis gyökeres részek, hurkák huplik, a HT-vel fáradtabb voltam az aláján, sokkal jobban fájt a csuklóm és a térdem, és természetesen lassabb is voltam, a bergával meg kb a tapadás miatt nem mertem gyorsabban menni, féltem hogy elszáll az eleje, és ez csak 100m hátul.

    (#140375) Ferdzsoo
    Amit Hasadó úr linkelt, már nekem is ajánlották, állítólag kva jó, és kapsz hozzá 4 gumi tappancsot is, tehát nem roppantja szét a telót a fém+fém találkozás. [link]
    Nekem ez van, ez már kicsit lötyögősebb, 140g os telefont simán tartja terepen, habár durvább szakaszon nem mernék vele menni, de ha túráznál erdőben anélkül hogy 40 fölé gyorsulnál rázós úton, simán ok. Emagon is van, hasonló mint amit linkeltem csak fémből, nekem az lett volna a next, abban meg lehet bízni, csak kb 5000 ft, és mint rájöttem, ez a telefon navis megoldás nem igazán előnyös ha hosszabb útra mész, még fél képernyőre lekicsinyítve, és csak néha megnyitva sem hiszem hogy 2.5 óránál több SOC kijönne.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák