Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Dark Archon #209182 üzenetére

    Az lesz az, amit a cube honlapján találtál, azon a logó is stimmel, meg a geo is. Szerintem annak a 2x11-es Shimano változatából lett átépítve. Vagy még egy évvel korábbi. A tulaj annyit tudott mondani, hogy egy-két éve vette, alig használta, csak a pincében állt. De nem nagyon tudtunk beszélni, mert süket (vagy csak durván nagyothalló), ő nem mindent tudott szájról olvasni, meg a németem sem tökéletes, én meg nem tudok jelelni. :U Szóval valószínű, hogy a linkeltnél még egy évvel korábbi, akkoriban viszont pláne nemigen volt még divat az 1x-es váltás. Főleg nem Shimanoból. No meg a fékek a másik, gyanúsak a vázon a v-fékek helyei, meg hogy nem Shimano, hanem Formula fékek voltak rajta, és a gumi sem Smart Sam volt, hanem G One Bite. Másrészt meg ugye a Cube nagy mániája, hogy mindenből ezerkétszázféle felszereltséget ad ki…

    Na mindegy, ráköltöttem az első szervizére 40 eurót, amikor vettem, az teljesen rendbe tette a telót, meg a gyengélkedő váltást, kapott egy garnitúra Conti Contact Speedet reflektív csíkokkal, meg ősszel nagy nehezen le tudták cserélni a fékeket shimanora (9 hetet vártam az alkatrészekre!), most tip-top, csak közben tél lett. Azt a 380 eurót, amennyiért elhoztam, mindenesetre a ráköltésekkel együtt is nagyon megérte, amire nekem kell (munkába járni kvázi városi környezetben, meg asszonnyal kirándulgatni 70-80% (nagyon sokszor szar) aszfalton, 20-30% döngöltmurván, jó földúton), arra ideális. Igazából a telónak is legalább annyiszor örülök, mint ahányszor zavar, hogy ott van, csak ugye egy karbon villás, alu országútit váltott, amit előtte ugyanerre a célra használtam, az meg kicsit más kávéház. A szívem szakadt meg érte azokon az utakon, cserébe jóval gyorsabban lehetett vele haladni. Viszont záros határidőn belül szétvertem volna szegényt… :B

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák