Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz itouchfan #137375 üzenetére

    1.ha nem ér a tárcsába nem a világ vége,ha igen akkor sem,de ajánlatos kezelni,amit esetedben lehet inkább szervizbe ejtenék meg.Van erről egy korábbi írásom,a szilikonzsír szót használtam benne,így biztos megtalálod.
    2.szét kell szedni a váltókart és megnézni miért nem mozog a kijelző,nem olyan ördöngös,ugyanakkor sokunknak kijelző nélküli van,és el vagyunk vele (nekem speciell még mindig hiányzik,ugyanakkor nem szeretem már a kijelzősök kinézetét)
    3.K2,Berguson,Bringabutik,Fülöp kerékpár,M&M kerékpár,Bringaland,Speedbike,Vadonsport és még 30 másik itt Budapesten ahova bemész és választasz egy gumit magadnak.A számozást meg több helyen is magyarázzák,gugli a barátod.A 2 említett szám az átmérője és a szélessége a guminak,a felni szélesség/gumi szélesség összefüggésről van az összefoglalóban is táblázat.

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák