Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz kenguru99 #128918 üzenetére

    spd :)) - nem tudom, gravelre van-e speciális igény a taposóval szemben, ha csak az nem,hogy ott kicsit alacsonyabb a csapágyház,és ezért érdemes lapos, és nem túl széles pedált választani. a BBB Mountainhigh (talán ez a neve) emiatt lehet,h nem a legoptimálisabb, de másképp azt ajánlottam volna. Valójában ugye ki az,aki centizi a talajt a pedáljával? naugye, szerintem mehet rá bármi. Patentból tudtommal tényleg sokan SPD-t használnak országúti helyett,amiben van ráció a felhasználás helye miatt. Lányom bicójára egy fél-noném Inbike márkájú műanyagot választottam (taposó), amiből majd műanyagra cserélem a szegecseket,különben felnőtt korában is hallgathatom,hogy miattam sebhelyes a lábszára. Feleségemnek is műanyag Wellgót vettem..

    Aztán kép:
    Talán nem érezném ilyen aránytalannak, ha kisebb váz lenne, de elég furán hatnak rajt a vékony gumik. Persze működik, nem is rosszul..leszámítva szegény szétkopott váltót :) Ja,meg előretolva felejtettem a nyerget, ugyanis amíg görgőben állt, felváltva használtuk apámmal,aki alacsonyabb 5 centivel. a sárga maszkolószalag is ezért van ott, azon van bejelölve az én nyeregmagasságom :B
    Érik egy Bryton is (néztem az iGPSportot is), ma 3 különböző appot indítottam,hogy minden követve legyen,ennek véget kell vetni :D
    Ja,és mivel a gravel trendi,ezért ezt a bicót is hívjuk mostantól egyenes kormányos gravelnek!

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák