Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsee71

    őstag

    válasz HaDeSzKa #40567 üzenetére

    Senki nem beszélt itt a '15 utáni GC-ről, használtról volt szó. Ha olvastad a fórumot, akkor egyértelmű, hogy korábbi.
    Továbbá kimutatást sem fog senki készíteni, kigyűjtve az elmúlt több ezer hozzászólásból a tapasztalatokat. Ezek általánosságok, amiket "görget" magával a fórum. Mint pl. a mosó- és szárítógép, abból sem ajánlott az egybeépített változat, és a háztartási topikban is csak annyit kapnál válaszként, hogy azt kerüld. Ezeknél az integrált konstrukcióknál mindig benne van a pakliban, hogy nem egy időben adja meg magát a két szerkezet. Illetve a továbblépési lehetőségeket is nagyon korlátozza, igény erre szerintem a darálónál lesz hamarabb. A diktátor ellenére senki nem ellenszenves a márkával kapcsolatban, szokták is ajánlani a Lelitet, ha valaki az újhoz ragaszkodik. Annyit írtak, hogy a régebbi konstrukciókhoz képest kicsit bazári hatást kelt. Egy tuning GC inox egy Fiorenzato F4 őrlővel pl. elég ütős párosítás. Mindkettővel kapcsolatban tudsz érdeklődni fragolánál.

    Én sem szoktam örülni, ha egy szakmai fórumon teljesen mást javasolnak, mint az én elképzelésem, de ezen azért nem kell felkapni a vizet. ;)

Új hozzászólás Aktív témák