Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Keresve a topikot, nem találtam előzményt egyáltalán. Hétfőn a Kolossy térnél voltam bent egy KV-zóban (Daisuke) és ittam/vettem náluk kv-t, mint kiderült, ugyan azt vettem szemesben, mint amit ott ittam. Többnyire Dél-Amerikai termelők kv-it árulják és számomra talán a legfinomabb volt, amit ever ittam. (bár bevallom ezt a rangot nem volt túl nehéz megugrani) Kb az első presso volt, amit cukor és minden nélkül szemrángás és fintorgás nélkül sikerült leönteni.

    Itthon lefőzve is baromi kellemes meglepetés lett az eredmény. Bár valamivel keserűbb lett az itthoni főzet, mint amit a kv-zóba kaptam, de így is finom lett. Illetve az én szememnek szép is a crema-ja, valamint a lefolyásnál is egy "testesebb" lé folyott a pohárba. Ez az előző Tchibo-k esetében csak egy fekete/barna színű, vízes valaminek hatott.

    Én a Sweet Paraide nevű kávéjukból hoztam el, ez a legolcsóbb náluk. Bár elsőre sikerült majdnem a legdrágábba belenyúlni, annak majd 20e 250gr-ja!

    Első, saját főzet:

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák