Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz HoTaZo #4648 üzenetére

    Nem beszéltem nekik távozásról, mert magam is csak fontolgattam. A szivatásra lenne sokkal egyszerűbb mód is. Vannak itt olyan melók, amiktől egy életre megútálná az ember a kamionozást, ha pár hétig sorban kapná azokat. Kaptam belőlük ízelítőt, amikor kezdő voltam a cégnél. Most viszont sorban olyan melókat kapok, hogy még a kollegáimnak sem merem mondani. Persze, ez csak képletesen értendő, mert különben itt sem írhatnám le, mivel van olyan kollégám, aki csendes figyelője ennek a fórumnak (Pali! Pssszt! :) ). Másról szól a szitu. Az irányítók jutalékos rendszerben vannak. Ezért az utolsó kilómétert is kihajtanák az autókból, meg belőlünk. Úgy kell bekönyörögjük magunkat egy szervízbe, ha valami baj van az autóval. Most is ez történt. Csüt. reggel szóltam, hogy baj van, de próbálták a pénteki utolsó rakodás utánig tolni a szervízt, hogy az már ne a melóból, hanem az én hétvégémből menjen. Csak, közben lett vagy 1000 fizetelen kilóméter, aminek a következménye el fog jutni a főnökhöz, és most próbálják áttolni rám a felelősséget. Na, ez a gusztustalan ebben a szituban, és ez az, ami érne néhány nyaklevest (persze, szigorúan tanúk nélkül).

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák