Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    válasz fery02 #29 üzenetére

    Egyrészt a központi adatbázis miatt szimpi (nem nekem kell kézzel ide-oda másolnom az adatbázist)
    Másrészt minden böngészőbe beépül. Nem nekem kell kézzel ide-oda másolgatni az adatokat. Egy ismeretlen form kitöltése után megkérdi mentse-e. Legközelebb már magától kitölti.

    Bár rengeteg plugin van hozzá ez baj is. Most tesztelgessem le hogy ki mit faragott hozzá? Ez biztonsági kérdéseket is felvet.

    Jól hangzik, hogy multiplatform, de hivatalos kliens csak Windows-ra létezik. Pl. OS X-re csak a 2.23 érhető el, de úgy kell ráfaragni a rendszerre (nem natív program). Előtte telepíteni kell a Mono-t, és a az XQuartz-t. És még nem beszéltünk az aktuális verziójú Safari-hoz passzoló beépülő beszerzéséről. Ebből a szempontból mind a robofrom, mind a sticky álva hagyja a KeePass-t.

    Az ára sem vészes, pláne, hogy időnként promóban elérhető 1 éves kulcsal.

    Persze régen próbáltam, azóta sokat fejlődhetett, de nekem alap, hogy OS X alatt is pöc röff működjön. Más szempontok alapján "keresem az "igazit".

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák