Új hozzászólás Aktív témák

  • daimonion

    senior tag

    válasz bugylee #40 üzenetére

    Aki meg örül annak, hogy felhőbe tárol érzékeny fájlokat a kezelője, h egy cégnél vannak az adatai aki semmi felelőséggel nem tartozik, h a titkosítási folyamatról szinte semmit nem tudni és ezért még fizetni is kell, az meg is érdemli

    Ezt kifejtenéd bővebben ha lehet ? PL szerinted mi a probléma azzal, hogy a safe in cloud jelszókezelőm a SAJÁT felhőmbe tárolja egy aes 256 bites titkosítású csatornán keresztül a jelszavaimat ?

    Your data is encrypted all the time on a device and in a cloud with 256-bit Advanced Encryption Standard (AES). The U.S. Government uses this algorithm for protection of classified information. AES is also widely adopted worldwide and became the de facto encryption standard.

    Bárhonnan bármikor elérhetem és csak ÉN tudom a master jelszavamat amivel be tudok lépni ráadásul kiüríti a vágólapot ha kell akár 1 percenként. automatikusan ? Ja és a saját felhőmbe tárolt DB fájlt ha valaki megnyitja ezt kapja.

    @•}^,7ű' XâDl%;íŰT”hk<&NŠ’‚Á§I0'ŞYĽ+Ä^’.
    ~˝ňy-rř—‡ť– ˝;E; ¶ŰS 6¸ đčµ3ŤÄµ†---////@g***** …~Ňyĺ… @wiě}Ô!°‰€›ď®z
    Ńżë„â'/1ü­i $ţµÖ­r„Ű î` ˇPk€G°ÚÔŹ8=ř÷¦˙ä¦„ó µ¨ˇŔ`Úţ5şŞ.rRţÝĐRĎ$µ Ąjó $%hómç4}–gjI1 B˜¦ĺţ @Évg40 ˘ď9}C ¦°UŃ ´®ś0¦Kż8˜Nŕ€˘ ôe ‡ OŮäŤü˘qp6¬‡**/632U((9)°ţXŐcplčźř—¸…ô9˛pÄ…ŚXĽN¨^p}î g0&%AčĆiŃ!kË{8ç—úP çé†

    Ebből vajon mit tud meg aki ne adj isten a kétlépcsős azonosítás után be tud lépni a fiókomba ? Esetleg ne adj isten a szolgáltatómtól ellopnák a fiókom jelszavát ?

Új hozzászólás Aktív témák