Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz sb #39 üzenetére

    "Abba ne menjünk bele, hogy ha tartani nehéz akkor mozgatni még nehezebb vagy könnyebb-e"

    Pedig kéne, mert úgy látom ez a titok nyitja. Ha neked már a fejed megtartásával is gondjaid vannak, akkor az izomzati hiányosságokra vezethető vissza, ez nem a monitorok hibája.

    "Ellenben fejforgató embereket (pl. vezet és néz jobbra-balra, akár egész nap) ritkán láttam még nyakfájással."

    Én fejrázó embereket se láttam még. Nálunk az a szokás hogy akkora monitort választunk, ami befér a látómezőnkbe. Látod, a csíkmonitor már neked se fér bele.

    Itt egy másik hasonló csíkmonitor akcióban. FPS-nél az emberek feje már le van vágva, mert nem fér bele a képbe, 2 oldalt meg nagy semmi. Játékban minden akció középen történik, a szélek felé távolodva egyre inkább nincs semmi érdekes. Pont játékra a legrosszabb az ilyesmi, ahol kéne még látnod valamit, ott már nincs monitor, ahol meg van, ott nincs semmi érdekes. Persze lehet hogy valaki egyszerre 3 játékot akar futtatni egyszerre, egymás mellett, csak nem látom erre a tömegigényt.

    "Értelmes embereknél nehezen fogadom el, hogy ha másban logikusan tudnak gondolkodni akkor 1-1 kérdésben miért nem veszik észre az evidens dolgokat."

    Ezzel én is így vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák