Új hozzászólás Aktív témák

  • Reni KE

    újonc

    válasz volandy #6 üzenetére

    Sziasztok. En mar lassan egy honapja csak Iqos-t szivok. Erös dohanyoskent. Nemetben elek, a keszüleket itt vasaroltam. 65 euroba került a 3-as, es 6 doboz heets-et kaptam melle. tehat az mindenkepp olcsobb, mint otthon Magyarban. Deee a heets itt 6 euro. Otthon erdemes több dohanyboltban megnezni, nem fix aras, mint a rendes cigaretta.
    Na most a tapasztalataim:
    Sajnos a mennyiseg nem csökkent, meg mindig elszivok egy dobozzal naponta (neha többet)
    Ajanlatos az elsö harom napban csak ezt szivni. Ugy is tettem, es nem hiszitek el, nem tudom mar elszivni a rendes cigit. olyan mintha valami tisztitoszer, olaj, valami kemiai anyag lenne benne. Neha meg probalkozom, de egyenesen öklendezek töle.
    Az ize, en csak mentolosat szivok. A sötetkek meg nekem is erös, szinte tisztitja az orrom :D türkizt ajanlom.
    Körülbelül addig tart, mint egy normalis cigi. 6 perc vagy 12 szivas.
    Nem köhögök reggelente, nem vagyok büdös. Nem erzem egyenlöre ugy, hogy az izlesem, szaglasom vissza jött volna. Remelem sikerül a kesöbbiekben a mennyiseget visszaszoritanom, de imadok cigizni :( :(

Új hozzászólás Aktív témák