Új hozzászólás Aktív témák

  • Gijon

    senior tag

    válasz animatrix11 #22 üzenetére

    Megvolt az első pár rudacska, és nem igazán érzek ízben eltérést. A kínai előbb melegszik üzemi hőfokra, egyszerűbb kialakítás (szerves része az akkumulátor), viszont csak 8-10 szálig bírja, és ahogy csökken a teljesítmény, avval együtt csökken a fűtés ereje. Kb. 3 percig lehet használni 12-15 szippantás erejéig. Ezzel szemben az IQOS 20 szálat ígér, gondolom a fűtés ereje stabil marad, mivel más elven hevít. 6 percet, vagy 14 szippantást ígér, ami gyakorlatban nálam 13 volt, az időt még nem mértem, de szerintem tudja, vagy hozza az 5 percet, több meg nem is kell. Amit még észrevettem, hogy ízben és intenzitásban az első és az utolsó 2-3 szippantásnak (mindkét készüléknél) észrevehetően gyengébb az "élvezeti" értéke. Másik fórumon olvastam, hogy van aki fagyasztóba rakja a heets-et és utána szobahőmérsékleten 2-3 óra felengedés után használja, és így intenzívebb "füst" párát kap. :) + tipp még a heets 90 fokos elfordítása, behelyezés után, kiveszik és visszarakják elfogatva tulajdonképp egy keresztet létrehozva a dohányrészen. Tapasztalatom még nincs ezekről, de utóbbit biztos ki fogom próbálni.

Új hozzászólás Aktív témák