Aktív témák

  • kaldav

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy van egy 4g képes telefonom, és elméletben 4g-s mobilnet előfizetésem az invitelnél. Ha elkezdek hálózatot keresgélni a telefonnal, meg is találja a 4G-s Telenor hálózatot, rámegyek, kiírja, hogy sikeres csatlakozás, de csak a 3g-re megy rá. Találkozott már valaki hasonló problémával? Nézegettem mtk EngineerMode-ban a beállításokat, de nem találtam semmit.

    Beállításokbana preferált hálózat 4g-re van állítva.

    Készülék: Elephone p8000 Android Lollipop (dual sim), támogatott bandok: 3,7,20
    Internet: Invitel Control Max 2GB (Telenor hálózatán) http://www.invitel.hu/lakossagi/mobilinternet/

    Érdeklődtem az invitelnél, hogy mi a helyzet, de ők semmit nem tudtak. Még az is ujdonság volt náluk, hogy van olyan, hogy 4g. :D A telenor semmit nem tudott mondani telefonon, hiszen nem velük vagyok szerződésben. Egyébként létezik olyan sim kártya ami nem támogatja a 4g-t? Ezt lehet valahogy android alatt ellenőrizni?

    A Telenor melyik bandokat támogatja Magyarországon?

    Köszi előre is!

    kaldav

  • J.C.G.

    aktív tag

    válasz kaldav #1 üzenetére

    Szia.

    Gondolom már megoldódott a kérdés, de, hogy ne maradjon megválaszolatlanul.
    Ha a sim nem támogatja a 4G-t, akkor cserélni kell.
    Telenor

    Új generációs SIM kártya A cserét bármelyik Telenor üzletünkben díjmentesen elvégezzük. Ha nem vagy biztos benne, hogy SIM kártyád alkalmas-e a 4G hálózat használatára: hívd telefonos ügyfélszolgáltatunkat (1220) vagy fáradj be személyesen bármelyik Telenor üzletbe

Aktív témák