Új hozzászólás Aktív témák

  • -ZeeZee-

    senior tag

    Múlt hét pénteken délelőtt elment a net (koaxos) az egész faluban. Szombat délelőttre sikerült helyreállítaniuk, a pontos időt nem tudom, mert mire hazaértem már működött. Központi hiba volt, a hibabejelentő szerint senki nem jelentette még be péntek délután, de ők tudtak róla, mert a központ szólt rájuk, hogy hiba van. Tehát közel 24 óráig nem volt net szolgáltatás. Most kedden délelőtt 11 órakor elment ismét a net, kétszer hívtam a hibabejelentőt (kedden, szerdán) mindkétszer leráztak, hogy tudnak a hibáról, központi, a szerelők dolgoznak rajta. Baromira bosszantó, hogy nem tudják megcsinálni. Közben idén már kétszer hívtak, hogy szeretnének felajánlani hűséges előfizetőjüknek (nekem), hogy a jelenlegi 10Mb/s-os netet megemelik 15-re, és persze az analóg TV szolgáltatás alap csomagját (ami csak a hülye "képújság" miatt van) felemelnék teljes csomagra potom 8000 Ft-ért. Persze ahhoz kéne hűséget kötni... Közben a Telekom az egész faluban már fölrakta az oszlopokra az optikai kábeljét... Hát normálisak ezek? Szolgáltatás nincs, vagy csak szar minőségben, tukmálás van, érdemi fejlesztés nincs és legyen az ember hűséges hozzájuk?

Új hozzászólás Aktív témák