Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. OneTwo

    újonc

    Sziasztok!

    Ma le akartam cserelni a routert amit az inviteltol kaptam (csodalatos ZTE ZXHN H108L), es amint lereseteltem, hogy az alapoktol kezdhessem a beallitast, az uj router csatlakoztatasa utan ( D-Link DIR-615), az IPTV szolgaltatas elszallt. Semmi. Inditaskor a szokasos kepernyo a szoftverfrissiteses maszlaggal, majd kiirja, hogy nincs frissites, majd tovabblep, egy fekete kepernyore, ahonnan sehova nem jutok mar.

    Probaltam kiiktatni a D-Linket ( az internet tokeletesen ment vele), es visszaszerelni az eredeti allapotba, de mostmar ugy sem tudom mukodesre birni.

    A problemam az, hogy mikor felhivtam a hibabejelentot, annyival lettem lepattintva, hogy majd hetfon, es hogy majd 7 ezer...

    Mikor megkerdeztem, hogy megis miert nem tudom megcsinalni en itthon a megfelelo ertekekkel, csak ennyit kaptam felgman: "Nem kellett volna leresetelni".

    Keresem a kovetkezo: Tudna-e valaki segiteni a beallitasban barmilyen infoval?

    Nagyon nem szeretnem elhinni, hogy tenyleg valami 8 osztalyt vegzett szakbarbar kell a beallitashoz... :(

    Elore koszonok mindens egitseget!

    Kellemes karacsonyt!

Új hozzászólás Aktív témák