Új hozzászólás Aktív témák

  • Popes

    őstag

    válasz Intruder2k5 #5 üzenetére

    "Ami a UPC-ben viszont nem tetszik, hogy nem válthatok tetszőlegesen csomagot, még lejárt hűséggel sem, mert kikötik, hogy ilyen meg olyan előfizetéssel mire lehet váltani, és ennek minden esetben az lenne az eredménye, hogy többet fizetek az eddigitől, amit én nem akarok, mert például semmi szükségem a 240-es netre, már pedig jelen helyzetben nem tudnék másmilyen csomagot választani. Jó lenne, ha ebben nagyobb lenne az előfizető szabadsága, de majd nyáron elválik, amikor is lejár a hűségem."

    Van lehetőség kialkudni neked kedvezőbb dolgokat is csak eléggé megnehezíti a UPC. Már rég lejárt a hűségem egy sima 30-as net, analóg tv, telefon kombóról (6090ft) ezért gondolkodtam hogy lemondom a telefont+a tv-t hogy csak a 30-as net maradjon(nekem elég) és tányéros DIGI tv-t akartam mellé a HD csatornák miatt (kábeles DIGI nincs). Elkezdtem a folyamatot a UPC lemondó telefonnal, elmondtam a felállást hogy mit szeretnék és máris kaptam elég tűrhető ajánlatot a UPC-től de még nem volt elég meggyőző ezért még kértem gondolkodási időt. A procedúrát nem írom le végig de a lényeg hogy három visszahívás után tudtunk megegyezni úgy hogy maradt a 30-as net, a telefon, tv digital gold csomag + a Hd csatornák a HD-s felvevős box-al, két év hűséggel(anélkül nincs jó alku) és ezért most 6800ft fizetek. Ja és az a vicc hogy kivette a csomagból és egyenként rakta össze hogy kijöjjön ez az ár (ugyan ezt csomagban 7680-ért tudta csak adni).

    Deus ex machina

Új hozzászólás Aktív témák