Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz VTom #32889 üzenetére

    Előtte egy Corsair H80i volt rajta, azért az sem annyira nagyon gagyi.. az még gyengébben hűtötte... annyira csak nem vagyok láma barbár állat, hogy mindkettőt rosszul tettem fel.. lehet egyáltalán rosszul feltenni? Szerintem nem, szépen lepasztázom (igen igen minőségivel) és látom hogy a felület felületre tökéletesen simul, majd jól ráhúzom a foglalat illetve a hűtő cucc csavarjaival, egy 6 éves meg tudja csinálni (én is csináltam 15 év alatt százszor), ekkora balfék nem lehetek hogy elcsesztem mindkétszer... viszont akkor ilyen trágyadomb egy 25 ezer forintos Corsair H80i is és egy 30 ezer forintos Zalman Reserator 3 Dual Max? Vagy ilyen trágyadomb maga az I7 4790k... ??? Vagy akkor mi a búbánat van? Nyugodtan mondjatok el mindenféle hülyének idiótának balfácánnak.. hozzá vagyok szokva, évek óta kapom itt a savat, bármi problémával kérdezek be bármit, előbb utóbb jön valaki aki közli hogy mekkora barom vagyok... jó néha van hogy én is bepassogok, pl legutóbb a gamer laptop topikban trollkodtam belátom... :D

Új hozzászólás Aktív témák